전체검색

Як перевірити автомобіль перед покупкою?

페이지 정보

profile_image
작성자 Jasmine
댓글 0건 조회 5회 작성일 22-09-02 17:44

본문

Провірка автомобіля перед придбанням – це не просто потрібна, а необхідна процедура, і, здавалося б, усі і все чудово розуміють. Більш того, любий покупець авто апріорі, у собі та у своїх знаннях впевнений на всі сто. Він навіть впевнений, що знає більше за інших і розбирається краще за будь-кого іншого.
Як правильно вибрати і перевірити автівку перед придбанням - далі в цій замітці.
Навіть якщо ви здійснюєте це не вперше (купляєте авто), навіть якщо у вас за плечима не 1 рік водійського стажу, але при цьому ви йдете дивитись автівку самі, тo ви — дурень! Тим більше, якщо ви не тільки огляд авто плануєте провести поодинці, але хочете і угоду купівлі-продажу здійснити самостійно, то ви дурень втричі! І досвідчені перекупи машин підтвердять вам, що я маю рацію.
Допомога при покупці авто безперечно потрібна будь-кому! На огляд автомобіля слід вирушати, як мінімум, вдвох. Як перевірити автомобіль перед покупкою, на що звернути свою увагу? Чисто теоретично ми всі грамотні, але ще одна пара очей безперечно зможе побачити те, чого не змогла побачити перша, 2 пари вух почують вдвічі більше, і 2 голови, як відомо, краще ніж одна.
Це перше правило.
Наступне правило звучить ось так: потрібно знати, що і де перевіряти при покупці машини. А це:
• візуальний огляд кузова, його ЛКП, перевірка на наявність іржі на всіх зовнішніх кузовних деталях, перевірка дна, крил, бамперів, пошук прихованих пошкоджень, відколів фарби та корозії під дверними картами, тощо;
• візуальний огляд салону авто на наявність потертостей, провірка роботи приладів та функціоналу інтер'єру;
• візуальний огляд моторного відсіку на предмет підтікання масла, перевірка цілісності та відсутність корозії лонжеронів;
• перевірка стану кузовних та внутрішніх панелей багажника.
Далі - огляд із застосуванням товщино міру для перевірки товщини лакофарбового покриття, місць зварювання або рихтування.
Після цього - огляд коробки передач та ходовки на підйомнику;
І, нарешті, — КД двигуна та його систем, а також комп'ютерна діагностика всього авто та його обладнання (кондиціювання тощо).
Оглядати потенційний для придбання авто починають із зовнішності. В першу чергу провіряють стан лкп — візуально. Якраз для цього і необхідна друга пара очей. Чи одинаковий тон фарби на сполучених деталях? Крило-дверки, двері-кришка капота чи багажника?
Чому це досить важливо? А тому що різниця відтінків може вказувати на факт дорожньо-транспортної пригоди з рихтуванням і/або заміною зовнішніх кузовних панелей і подальшим їх фарбуванням. Адже при дрібній дорожньо-транспортній пригоді автомобіль повністю не перефарбовують, а лише замінюють деталі.
Як правильно перевірити машину перед покупкою щодо стану її кузова? У цьому вам допоможе людина, яка рихтує авто. Вона зможе вам порадити, як перевірити, наприклад, працездатність виробітку замків і досвідчений кузовщик, до речі, робить це навіть на слух і на зусилля зачинення дверок або кришки капота. А вже якість ЛКП краще за авто маляра не оцінить ніхто.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

사이트 정보

회사명 구글광고대행 주소
사업자 등록번호 대표 구글상위대행 전화 010-6832-1265 팩스 02-123-4568
통신판매업신고번호 개인정보 보호책임자 구글상위노출

접속자집계

오늘
953
어제
1,306
최대
1,544
전체
92,067
Copyright © 2018-2020 구글광고대행. All Rights Reserved.