전체검색

Reduslim

페이지 정보

profile_image
작성자 Antonetta
댓글 0건 조회 10회 작성일 22-08-27 16:30

본문

10-letnie badanie ponad 4800 mężczyzn i kobiet w wieku od 50 do 75 lat wykazało, że ćwiczenie przez łącznie 15 minut pięć razy w tygodniu zmniejszyło ryzyko śmierci z powodu chorób serca o 40 procent i cukrzycy o 20 procent. Powinienem wiedzieć. Jestem jednym z uczestników tego badania: Miałem 53 lata, kiedy wziąłem udział w badaniach. Kontynuowałem regularne ćwiczenia przez ponad 20 lat i byłem nawet przewodniczącym klasy w mojej siłowni (która do dziś jest bardziej siłownią niż klubem zdrowia).

Ale wiele osób nie wie, kiedy zacząć ćwiczyć. Ćwiczenia są niezbędne zarówno dla kontroli wagi, jak i dla zdrowia - ale zbyt łatwo jest rozpocząć nowy zdrowy nawyk, by po tygodniu spaść z wagonu.

Dlatego też określiłam sześć zasad dotyczących ćwiczeń i zachęcam Cię do wypróbowania przynajmniej jednej lub dwóch. Może okaże się, reduslim apteka że wystarczy ci tylko jedna z tych zasad. Może żadna z tych zasad nie zmieni twojego życia.

Ale założę się, że znajdziesz jedną lub dwie, reduslim apteka które to zrobią, a także założę się, że te zasady sprawią, że ćwiczenia będą mniej przytłaczające.

Sześć zasad dotyczących ćwiczeń

1. Nie pozwól, by chwilowy charakter sesji ćwiczeń powstrzymał cię przed regularnym ćwiczeniem

Za każdym razem, gdy ćwiczysz, nie jest to łatwe. Możesz mieć wrażenie, że nie masz na to czasu. Nawet gdy masz czas, nie jest łatwo się go trzymać.

Jeśli w przeszłości próbowałaś schudnąć, ale wypadłaś z wagonu, reduslim apteka pomyśl o tym jak o zobowiązaniu wobec siebie. Schudniesz, ale nie będzie to łatwe.

Uwolnienie się od cyklu poczucia, że ćwiczenia są trudne i znalezienie czasu na ich wykonanie, który nie pasuje do Twojego "prawdziwego życia" będzie łatwiejsze, jeśli zaplanujesz ćwiczenia w swoich dniach i tygodniach.

Polecam zacząć od ćwiczeń, które są powolne i stabilne (chodzenie jest świetnym przykładem). Możesz sprawić, reduslim apteka że stanie się to częścią twojego życia, a nie będziesz czuł się osądzony za brak ćwiczeń, gdy jest to trudne.

2. Wykonuj trening siłowy z ciężarami

Trening siłowy buduje tkankę mięśniową i zwiększa metabolizm, co może prowadzić do utraty wagi. Jeśli nie masz domowej siłowni, możesz łatwo zmieścić trening siłowy w swoim dniu, wykonując push

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

사이트 정보

회사명 구글광고대행 주소
사업자 등록번호 대표 구글상위대행 전화 010-6832-1265 팩스 02-123-4568
통신판매업신고번호 개인정보 보호책임자 구글상위노출

접속자집계

오늘
864
어제
1,163
최대
1,489
전체
85,401
Copyright © 2018-2020 구글광고대행. All Rights Reserved.